košík 0 Kč

Velkoobchod

Informace o Velkoobchodu JK ANIMALS. Pro vstup do velkoobchodu se prosím přihlašte stisknutím tlačítka přihlásit. Přihlášení do velkoobchodu je umožněno pouze obchodním partnerům (kamenných prodejen chovatelských potřeb a krmiv).

JK ANIMALS

Založení

Firma JK ANIMALS byla založena v roce 1990 majitelem Josefem Kvapilem.

Činnost firmy byla zahájena 1. června 1990 otevřením prodejny „Akvaterárium JK ANIMALS“ v Jablunkově. S postupným rozvojem velkoobchodu firmy jsme v roce 1998 vybudovali vlastní skladové a administrativní prostory.

Sortiment

Dovážíme chovatelské potřeby a krmiva hlavně z Evropy a Asie. Nosným programem se od roku 1999 stala profesionální akvarijní technika značky Atman (v dnešní době nově pod vlastní značkou JK ANIMALS).

V roce 2004 jsme pro tuto značku získali certifikáty typu TÜV.

Mezi další významné obchodní značky, které exkluzivně zastupujeme na českém trhu patří:

  • Dajana Pet, přední světový výrobce krmiva DAJANA pro akvarijní, rybníčkové ryby a terarijní živočichy.
  • Naše vlastní značka JK ANIMALS.
  • Top produktem v naší nabídce je superprémiové krmivo Sam’s Field - je to to nejlepší, co Vám můžeme nabídnout.
  • Jsme také oficiálním distributorem německé značky samonavíjecích vodítek flexi.

Momentálně máme na skladě kolem 3 500 produktů, všechny Vám je postupně představíme na našem e-shopu.

Ochranná známka JK ANIMALS

Od roku 2002 máme úřadem průmyslového vlastnictví České republiky zapsanou mezinárodní kombinovanou ochrannou známku „JKANIMALS“.

ochranná známka

Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje

V roce 2004 nám byla udělena Sdružením Českých spotřebitelů a hejtmanem Moravskoslezského kraje předána prestižní cena „Spokojený zákazník Moravskoslezského kraje“.

spokojený zákazník

Výstavba nového logistického centra

V roce 2011 jsme dokončili výstavbu nového logistického centra o kapacitě 3 200 paletových míst kde je zaměstnáno více než 60 zaměstnanců. Prostřednictvím šesti obchodních zástupců nabízíme naše zboží zhruba do 1 200 specializovaných prodejen chovatelských potřeb a krmiv po celé České republice. Pravidelné zásobování zajišťujeme prostřednictvím dopravce Geis.

Ochranná známka JK

Od roku 2012 máme úřadem průmyslového vlastnictví České republiky a zemí Evropské Unie zapsanou kombinovanou mezinárodní ochrannou známku „JK“.

Certifikát European Bussiness Awards 2015/16

I díky vynikající spolupráci s námi bylo neziskově hospodařící společnosti ASEKOL, která v zastoupení výrobců a dovozců elektrozařízení organizuje celostátní systém zpětného odběru elektrozařízení, uděleno ocenění Ruban d'Honneur v kategorii Enviromentální a udržitelný rozvoj, jedno z nejvýznamnějších ocenění v oblasti obchodu, kdy z 32 000 přihlášených účastníků se tato společnost probojovala mezi 10 nejlepších evropských firem.

ASEKOL

Cíl

Naším hlavním cílem je být nejlepším partnerem pro specializované prodejny chovatelských potřeb v České republice. Z tohoto důvodu nezásobujeme žádné supermarkety a hobby markety. Základem našeho dosavadního úspěchu a růstu je spolupráce se specializovanými prodejnami chovatelských potřeb. Pro podporu prodeje v těchto prodejnách připravujeme každý měsíc marketingové akce.

Spuštěním našich nových webových stránek Vám chceme detailně představit náš široký sortiment zboží a našim partnerům umožnit vytvářet objednávky přímo z webového rozhraní.

Věříme že budete spokojeni.

.

Fotogalerie administrativy a velkoskladu

Velkoobchod JK ANIMALS

Copyright © 1990–2021 JK ANIMALS s.r.o. All rights reserved. Všechna práva vyhrazena.
Provozuje firma JK ANIMALS s.r.o., váš spolehlivý dodavatel chovatelských potřeb a krmiv již od roku 1990.
Kopírování obrázků a obsahu je zakázáno. Všechny obrázky jsou duševním vlastnictvím JK ANIMALS.
Copying of images and content is prohibited. All images are intellectual property of JK ANIMALS.